בית מניב

בית מניב נכס ששומר עליך כלכלית

בית מניב הוא בית שעושה בשבילך כסף. הדירה שלכם היא נכס שיכול לעשות בשבילכם הרבה כסף. ישנם כמה דרכים בהן ניתן להפוך את הבית שלכם לבית שמכניס. אם עברתם את גיל שישים ואתם בעלי נכס או מתכננים לקנות אחד כזה תוכלו לקחת משכנתא הפוכה ולהנות מפירות שוק הנדלן. תוכלו כמובן להשכיר את הנכס לשוכרים ובכך להקים הכנסה חודשית קבועה. במקרים מעטים כשאין ברירה, האופציה היחידה היא למכור את הנכס. פתרון זה לא מומלץ כלל אם רוצים לשמור על הכנסה לטווח ארוך.

בית מניב

המרכז למשכנתא הפוכה נותן לכם פתרון אידיאלי

המרכז למשכנתא הפוכה מציע פתרון מושלם לבעלי דירות שרוצים שהנכס שלהם יהפוך להיות בית מניב. משכנתא הפוכה היא בעצם הלוואה בתנאים מעולים בריבית נמוכה במיוחד. ההלוואה ניתנת כשהנכס שלכם מועמד כערבון ואין לבעל הנכס צורך להוכיח הכנסות או נכסים אחרים. משכנתא הפוכה מתאימה אזרחים בגיל השלישי שעברו את גיל השישים והם בעלי נכסים. הלוואה זו מתאימה גם לכאלו הרוצים לרכוש דירה או לכאלו המעוניינים בתזרים מזומנים למטרות שונות. את סכום המשכנתא ניתן להחזיר בשלב מאוחר יותר כאשר המצב הכלכלי משתפר או כשנה לאחר פטירתו של בעל הנכס על ידי מכירתו וחלוקת הסכום הנותר ליורשים החוקיים.

שכירות כאופציה שניה להכנסה מהבית

השכרה של דירה או בית היא אופציה נוספת בה תוכלו לבחור על מנת להפוך את הנכס שלכם לכזה שממלא את חשבון הבנק במקום לרוקן אותו. השכרת דירה היא אופציה לא מוצלחת במיוחד כשרוצים בית מניב. דיירים הם לרוב התעסקות שלמה ולא צפויה שצריך לקחת בחשבון כשרוצים להשכיר את הדירה. נזקים הנגרמים מצד שלישי ואינם מטופלים, הופכים הכנסה להוצאה ואינם תורמים למאזן הכללי. משכנתה הפוכה זה פתרון עדיף. מה שבטוח זה שהנכס יכול להרוויח יותר בלי כל ההתעסקויות הכרוכות בהשכרת הנכס. בשורה התחתונה הבית יעשה כסף ואתם תוכלו לישון בשקט בלילה בלי דאגות מיותרות.

מכירה של בית מניב כמוצא סופי

במידה ואתם זקוקים לסכום כסף מיידי ואינכם יכולים להשכיר את הנכס תוכלו למכור את הדירה או הבית. מכירה של נכס בשוק הפיננסי הישראלי היא איננה רעיון מומלץ ורצוי להמנע ממנו. כשרוצים נכס מניב כדאי לשקול בכובד ראש האם מוכנים לאבד את היכולת של הנכס לייצר סכום יציב לטווח ארוך. כשלוקחים משכנתא הפוכה אפשר גם לקבל סכום רציני במכה אחת וגם לשמור על הנכס ולא להפסיד את היכולת שלו לייצר עבורנו מזומנים.

כשמחפשים משכנתא הפוכה בנק טפחות או פועלים, לאומי ושאר הבנקים אינם האופציה הראשונה שמומלץ לפנות אליהם ואף להפך. במקרה כזה הייתם רוצים מקום שמעניק ליווי מקצועי ויחס אישי וצמוד. המרכז למשכנתא הפוכה מעמיד לרשותכם צוות של מומחים שילוו אתכם בכל שלבי בקשת המשכנתא.

להמשך קריאה בחרו נושא:
רוצים שנסביר לכם על תהליך משכנתא הפוכה בטלפון?
צרו עמנו קשר בדרך הנוחה לכם, לתיאום פגישה במשרדינו או בביתכם!

חייגו 03-5597788 או השאירו פרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

לקבלת יעוץ חינם

מלאו את הפרטים

התקשרו עכשיו 
Open chat
צריכים עזרה?